0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спортивні бандажі, фіксатори, напульсники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Травми - звичайна справа для професіоналів та любителів спорту, не виключені вони і при заняттях фітнесом. Часто вони можуть перешкодити тренуванню та підготовці до змагань. Багато травм «повертаються», тобто багаторазово припадають на те саме місце. Для запобігання та профілактики пошкоджень та травм під час тренувань корисними можуть стати бандажі та фіксатори.

Бандаж — це трикотажний виріб, часто з силіконовими вставками, ременями та інше, який повинен щільно прилягати до суглоба і підтримувати його в потрібному положенні. В англійській бандаж звучить як «support», тому фіксатори та бандажі ще називають — супорта. Часто бандажі та фіксатори настільки схожі, що між ними майже неможливо провести грань.

Призначення
Основна їх мета – фіксація та знерухомлення травмованого суглоба, а іноді й цілої частини тіла. Якщо сили, що діють на зв'язковий апарат суглоба, перевищують його адаптаційні можливості, то відбувається їх пошкодження, яке потім викликає дестабілізацію суглоба. Для відновлення нормальної рухливості суглоба та забезпечення умов відновлення зв'язок та пошкоджених м'яких тканин використовуються бандажі та фіксатори. Купити спортивні бандажі та фіксатори провідних виробників можна у нашому інтернет-магазині Fitcultura.com.ua!

 

Бандажі та фіксатори використовують у таких випадках:

Для профілактики та запобігання травмам та ушкодженням
При травмах суглобів, зв'язок та м'язів
При артритах та інших хронічних захворюваннях суглобів
Для зниження больового синдрому
За іншими рекомендаціями лікаря
Основні види
Бандажі та фіксатори класифікують за ступенем підтримки, а також за призначенням, для якої частини тіла використовуються.

За рівнем підтримки:


c базовою підтримкою та захистом— підтримка здійснюється тільки за рахунок щільної, еластичної тканини, яка прилягає до суглоба, підтримує його та зберігає тепло в області пошкодження, покращує циркуляцію крові, чим сприяє прискоренню лікування. Показано при травмах невисокого ступеня тяжкості. Такі фіксатори використовуються для профілактики ушкоджень, саме вони належать до категорії спортивні бандажі.
із середнім ступенем підтримки та захисту – в бандаж вшиті спиці з медичної сталі. Використовуються при хронічних захворюваннях суглобів та зменшення болю при артритах та запаленнях.
з максимальною підтримкою та захистом – у конструкції міститься металевий каркас, ремені та липучки для кріплення. Використовуються при серйозних травмах та розтягуваннях у реабілітаційний період після операцій.


За призначенням бандажі поділяються на наступні категорії:

 

Для шиї. Основна функція – обмеження рухів голови. Легкі бандажі з поролону використовуються при розтяганнях м'язів шиї, м'язових болях, гострій кривошиї та шийних спондильозах.
Для плечового суглоба. Застосовуються при травмах, нестабільності плечового суглоба, переломах плечової кістки. Плечовий суглоб один із найбільш рухливих і його буває складно зафіксувати.
Для ліктьового суглоба. Травми ліктьового суглоба одні з найпоширеніших. Фіксатор може покращити здатність спортсмена виконувати вправи. Такий бандаж корисний при так званих «тенісному лікті» та «лікті гольфіста», а також при таких проблемах як ліктьовий брус та інші.
Для зап'ястя. Зап'ясті також активна частина тіла, на руки часто падають, зв'язки розтягуються або надриваються. При незначних розтягуваннях м'язів та зв'язок можна використовувати звичайний ремінь на зап'ясті

Для гомілковостопного суглоба. Такі бандажі покращують стабільність суглоба та захищають від повторних травм, не обмежуючи гнучкості. Однак, можуть бути не дуже зручними.
Для коліна. Травми коліна у спорті також дуже поширені. Найпростіший бандаж для коліна – це ремінь, що закріплюється під колінною чашкою, який підтримує сухожилля та полегшує біль. При больовому синдромі надколінка або його зв'язки для зменшення болю, викликаного його рухом або напругою його зв'язки, необхідно стабілізувати колінну чашечку і звести до мінімуму навантаження, що на неї лягає.
.
Так само одним з видів бандажів є еластичні бинти - міцний еластичний матеріал з тканини, в основному використовується при травм кісточок і зап'ясть. Призначений для зменшення больових відчуттів та запобігання набрякам.
Спортивні тейпи – ще один вид бандажів. Спортсмени часто накладають їх на те місце, де вже була травма, вивих чи розтяг. Тейпування популярне у футболі, баскетболі, плаванні, силових видах спорту та інше. Наприклад, при розтягуванні пальців тренер фіксує тейпом травмований палець до здорового таким чином, щоб вони рухалися одночасно.

Вгору